بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

مدت زمان نگهداری قهوه آسیاب شده

چکیده مدت زمان نگهداری قهوه آسیاب شده؟ در ادامه مقاله به بررسی شرایط نگهداری ان به طور کامل می پردازیم.
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ آبان
212 بازدید

مدت زمان نگهداری قهوه آسیاب شده بستگی به شرایط نگهداری و نوع قهوه دارد، اما به طور کلی می‌توان گفت که قهوه آسیاب شده باید در ظروفی با درپوش و در محیط خشک و خنک نگهداری شود که در این صورت تا یک هفته تازه میماند.

در نظر داشته باشید کیفیت قهوه شما بعد یک هفته تا ده روز کمتر میشود ولی همچنان تا چند هفته قابل استفاده میباشد ولی توصیه ما به شما این است که قهوه اسیاب شده را به میزان مصرف یک هفته خود تهیه کنید تابتوانید با بهترین کیفیت ازان استفاده کنید.

برای خرید قهوه آسیاب شده وارد سایت زنو شوید و اطلاعات جداگانه قهوه ها را مطالعه نمایید. کافی است از محصولات ما دیدن فرمایید و قهوه‌ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

شرایط نگهداری از قهوه آسیاب شده

برای نگهداری از قهوه بهترین روش‌ها عبارتند از:

  1. ظروف نگهداری: قهوه باید در ظروفی با درپوش و ترجیحا غیرنفوذپذیر نگهداری شود. ظروفی که نور خورشید را نفوذ ندهند و هوا به آسانی وارد شوند.
  2. محیط نگهداری: قهوه باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود. حرارت و رطوبت می‌توانند باعث خراب شدن قهوه شوند.
  3. زمان: قهوه آسیاب شده بهتر است در مدت زمان کوتاهی مصرف شود تا از تازگی و عطر و طعم بهتری برخوردار باشد.

اگر این شرایط را رعایت کنید، می‌توانید قهوه را برای مدت طولانی‌تری نگهداری کنید و از طعم و عطران لذت ببرید.

 

چرا قهوه اسیاب شده زودتر عطر و طعمش را از دست می دهد؟

عطر و طعم قهوه اسیاب شده به دلیل اینکه پس از آسیاب شدن با هوا در ارتباط قرار می‌گیرد، به سرعت از بین می‌روند. هوا باعث اکسیداسیون قهوه می‌شود و عطر و طعم آن را تغییر می‌دهد. بنابراین، بهترین روش برای لذت بردن از طعم بهتر قهوه، آسیاب کردن قهوه در همان زمانی که قصد استفاده از آن را دارید و از تازه بودن آن لذت بردن است و در صورت نداشتن اسیاب میتوانید به اندازه نیاز یک تا دو هفته خود قهوه تهیه کنید. 

 

شما می‌توانید با مقایسه برندها و مدل‌های مختلف، قهوه آسیاب شده مورد نظر خود را از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی زنو انتخاب نموده و در سراسر کشور دریافت نمایید. در صورت نیاز به مشاوره و هم‌چنین جهت اطلاع از شرایط فروش عمده، کارشناسان ما آماده‌ی پاسخ‌گویی به سوالات شما می‌باشند.