بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

 تمامی کالاها و خدمات وب‌ سایت و فروشگاه اینترنتی زنو، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه هستند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاين است.

مسلما رعایت قوانین در وب‌ سایت فروشگاه اینترنتی زنو دو جانبه بوده و کاربران نیز موظف به رعایت قوانین حاکم و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده هستند. بدیهی است، دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می‌شود نیز در همین صفحه اعمال و به‌روز خواهد گردید.

 

قوانین ارائه محصولات و خدمات

۱- تمامی محصولات عرضه شده دارای مجوز هستند وهمچنین فروشگاه زنو مجوزهای لازم جهت فعالیت را ازمراجع ذیصلاح اخذ نموده است.

۲- تمامی محصولات ارائه شده در زنو دارای گارانتی و معتبر میباشند و ما تضمین میکنیم که هیچ محصول بی کیفیت و یا فاقد اعتبار را در معرض فروش قرار ندهیم.

۳- تمامی محصولات دارای قیمت مصرف‌کننده هستند که به صورت آنلاین توسط وب‌ سایت فروشگاه اینترنتی زنو به‌روزرسانی می‌شود.

 

قوانین خرید و ارسال سفارش

۱- کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی هستند را نخواهد داشت.

۲- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

۳- ارسال سفارش‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان در تهران و یک میلیون تومان برای شهرهای دیگر رایگان می باشد.

۴- زمان رسال سفارش های تهران بین 24 تا حداکثر 48 ساعت انجام خواهد شد،و همچنین مدت زمان ارسال سفارشات توسط شرکت های حمل و نقل پست در قسمت نقشه ارسال مشخص گردیده. 

( در انتهای صفحه، قسمت نقشه ارسال مدت زمان ارسال برای هر شهر مشخص شده)

 

 

کاربران و حریم شخصی

۱- عضویت در وب‌ سایت فروشگاه اینترنتی زنو رایگان است.

۲- فروشگاه اینترنتی زنو موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می‌باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده‌های کاربران اعم از اطلاعات شخصی، سوابق خرید و پیغام‌های خصوصی کاربران نخواهد بود.

۳- حفظ و نگهداری از کلمه‌ی عبور بر عهده‌ی کاربر است و فروشگاه اینترنتی زنو هیچ‌ گونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه‌ی عبور کاربر را برعهده‌ نمی‌گیرد.

۴- فروشگاه اینترنتی زنو حق استفاده‌ی تجاری و یا تبلیغاتی از شماره‌ی تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع‌ رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب‌ سایت فروشگاه اینترنتی زنو خواهد بود.

 

قوانین استفاده و بازنشر مطالب فروشگاه اینترنتی زنو

استفاده از مطالب وب‌ سایت فروشگاه اینترنتی زنو(اطلاعات محصول، مقالات، نظرات و غیره ...) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه‌ی مطلب (نه صفحه‌ی اصلی فروشگاه اینترنتی زنو) امکان‌پذیر است. بدیهی هرگونه استفاده از مطالب وب‌سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب‌سایت را به همراه خواهد داشت.

 

نظرات کاربران و انتشار آن

۱- هیچ نظر، نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در فروشگاه اینترنتی زنو امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت.

۲- مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب‌ سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۳- نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود.

۴- مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاه‌های شخصی کاربر بوده و فروشگاه اینترنتی زنو هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت.

۵- کاربران موظف به درج کامل مشخصات خود،شامل نام و نام خانوادگی،کد ملی،آدرس دقیق پستی و شماره تماس هستند  .

۶- مسلما فروشگاه اینترنتی زنو حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و نقض قوانین وب‌ سایت را برای خود محفوظ می‌داند.

 

جشنواره و فروش ویژه

۱- فروشگاه اینترنتی زنو بر اساس طرح‌های تشویقی و سیاست‌های جلب رضایت کاربران می‌تواند اقدام به طراحی و برگزاری جشنواره و انواع فروش ویژه در وب‌ سایت فروشگاه اینترنتی زنو نمایید.

۲- برگزاری هر جشنواره مطابق با قوانین وضع شده آن جشنواره خواهد بود که در صفحه مربوطه به صورت کامل اطلاع‌رسانی خواهد گردید.

۳- زمان برگزاری و خدمات هر جشنواره بر اساس تصمیم مجموعه بوده و فروشگاه می‌تواند در صورت لزوم برگزاری جشنواره‌ها را به تعویق انداخته یا لغو نماید.