بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

راهنمای خرید

سفارش محصولات

برای اینکه بتوانیم سرویس بهتری به شما بدهیم و همچنین از تمامی خدمات سایت بهره مند شوید ابتدا میبایست در سایت ثبت کنید ، اکنون نوبت به خرید میرسد.

شما میتوانید به راحتی از منوی محصولات وارد دسته بندی مورد نظر خود بشوید و بعد با کمک آیکن فیلتر کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.همچنین میتوانید نام محصول را در قسمت جستجو نوشته و بعد از نمایش کالا خرید خود را انجام دهید

   در صفحه سفارش اطلاعات مورد نیاز جهت ارسال  محصولات را باید وارد نمایید.این اطلاعات شامل،مشخصات فردی،آدرس و تعیین محل سکونت،انتخاب نوع ارسال و نهایتا پرداخت هزینه سفارش میباشد. 

   همچنین شما با ثبت کاربری و ورود به حساب كاربری خودتان می توانید از امکاناتی مانند لیست اقلام مورد علاقه، لیست خرید بعدی و یا مشاهده اقلام سفارش داده شده و لیست تراکنش ها نیز استفاده نمایید.

 

پرداخت هزینه سفارش

پرداخت هزینه سفارش به ۲ روش می تواند انجام شود:


۱- پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی و توسط کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی انجام میشود. برای این منظور در هنگام پرداخت این گزینه را انتخاب و به درگاه واسط زرین پال  منتقل شوید.


۲- پرداخت نقدی: این روش مختص ساکنین شهر تهران میباشد. با انتخاب این روش هزینه توسط  (به زودی)مامور تحویل در هنگام تحویل کالا اخذ میگردد.


ارسال سفارشات

سفارشات به ۲ طریق ارسال می‌گردد:


۱- ارسال با پیک: برای ساکنین شهر تهران سفارشات بوسیله پیک ارسال میگردد. هزینه ارسال سفارشات بالای یک میلیون تومان رایگان و هزینه ارسال سفارشات کمتر از اين مبلغ، هشتاد هزار تومان میباشد.

2-برای ساکنین حومه تهران و شهرهای دیگر ارسال توسط شرکت های حمل و نقل معتبر و شرکت پست انجام میشود،همچنین برای سفارش های بالای دو میلیون تومان هزینه ای از شما دریافت نمیگردد.