بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

توافق سه غول صنعت قهوه

چکیده :مشارکت دلونگی، لا مارزاکو و اورسیس، ادامه این اتفاق بزرگ را در این مقاله بخوانید
۱۴۰۲ يکشنبه ۱۲ آذر
727 بازدید

 

 

 

لونگی، لامازاکو و اورسیس

همکاری سه غول صنعت قهوه


‏De'Longhi برنامه های خود را برای تشکیل یک گروه تجاری جهانی جدید متشکل از دو برند سرآمد در صنعت قهوه La Marzocco و Eversys را اعلام کرده است که در این صورت باید منتظر انفاقات جدید و مهیجی باشیم !


طبق توافقاتی که شده گروه De'Longhi S.p.A مستقر در میلان 41.2 درصد از سهام La Marzocco را از شرکت مادر خود De'Longhi Industrial S.A میخرد.
دلونگی گفته که تشکیل این گروه باعث ایجاد هم‌افزایی و توسعه تحقیق که در نهایت منجر به رشد و ارتقاء جایگاه محصولات آنها در بازار ماشین‌های اسپرسوساز اتوماتیک و سنتی و همچنین بخش خانگی لوکس خواهد شد.

قهوه تقریباً 60 درصد از کل درآمد سه ماهه سوم سال 2023 De'Longhi را به خود اختصاص داده است که ناشی از رشد فروش دستگاه های بینظیر برند Eversys است.

هیئت مدیره De'Longhi گزارش داده که ارزش این معامله برابر با 1.4 میلیارد دلار است که بر اساس ارزیابی 907.7 میلیون دلار برای La Marzocco و 494.6 میلیون دلار برای Eversys است. De'Longhi تقریباً 61.4٪ از ساختار جدید شرکت را کنترل خواهد کرد و انتظار می رود که امضای این قرارداد در سه ماهه اول سال 2024 انجام بشود.


فابیو دلونگی مدیر عامل شرکت دلونگی ؛
من از این معامله که یک رهبر جهانی در صنعت ماشین‌های قهوه حرفه‌ای و مرکز نوآوری‌های تکنولوژیکی بدون مشابه در دنیای قهوه ایجاد می‌کند، بسیار راضی هستم

این معامله گامی اساسی برای تحکیم بیشتر رهبری ما در هر دو بخش مصرف کننده نهایی و صنعت هورکا خواهد شد


در این توافق هر دو شرکت La Marzocco و Everys همچنان مستقل خواهند ماند و مستقیماً توسط مدیریت فعلی خود هدایت می شوند.


 شما میتوانید برای مشاوره وخرید قهوه و ملزومات کافه به فروشگاه اینترنتی زنو مراجعه کنید