بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

نمایشگاه جهانی قهوه و انتخاب نفر اول لاته ارت و بهترین باریستا در دبی ژانویه 2024

چکیده بزرگترین گردهم ایی متخصصین و علاقه مندان قهوه در دبی
۱۴۰۲ شنبه ۱۶ دي
608 بازدید

World of Coffee 2024 مسابقات باریستا و لاته آرت امارات متحده عربی 

 

مسابقات قهرمانی ملی باریستا امارات یک رقابت منحصر به فرد است که بهترین ها را زیر یک سقف گرد هم می آورد.

این رویداد بهترین باریستاها در امارات متحده عربی را گرد هم می‌آورد تا استعدادها و توانایی‌های خود را در مقابل هزاران نفراز علاقه مندان و متخصصان به نمایش بگذارند در این رویداد قرار است نفرات اول لاته آرت باریستای کشورامارات توسط داوران انتخاب شوند.

در طول مسابقه، هیئت داوران آثار را بر اساس جنبه‌های بصری و خلاقانه، با تمرکز کلیدی بر تنوع در سبک‌ها ارزیابی می‌کنند.

 قرار است دو رقابت متفاوت و جذاب، "قهرمان ملی باریستا امارات متحده عربی" و قهرمان لاته آرت امارات متحده عربی" انتخاب شوند. سومین دوره این نمایشگاه توسط مرکز تجارت جهانی از 21 تا 23 ژانویه برگزار میشود

هدف از برگزاری این مسابقات برجسته کردن حرفه باریستا و ارتقای آن و فرصتی برای کارشناسان برای نمایش مهارت ها و رویکردهای نوآورانه است. این رویداد همچنین زمینه را برای "قهرمانی باریستا جهانی"، که یکی از مشهورترین مسابقات بین المللی قهوه، است فراهم میکند .

در طول مسابقه به هر شرکت کننده 15 دقیقه اختصاص داده می شود تا مجموعه ای از نوشیدنیها بر پایه قهوه را همراه با موزیکی که به انتخاب خود انهاست اماده کنند.

 

2017 World Barista Championship

 

خلاقیت و اشتیاق


در همین راستا خالد الملا، مدیر اجرایی انجمن قهوه تخصصی امارات متحده عربی، گفت: "ما ازمیزبانی سومین دوره این رویداد بسیار خرسندیم، برگزاری چنین مسابقاتی تعهد و ارج نهادن به افراد ماهر و خلاق، برای تشویق حس رقابت و تبادل فرهنگی بین باریستاها است. علاوه بر این، چنین مسابقاتی چشم انداز ما را برای قرار دادن دبی به عنوان یکی از فعال ترین مراکز منطقه ایی تقویت خواهد کرد. هدف ما ارائه یک پلت فرم پویا به بارستا ها برای نشان دادن تخصص خود در این زمینه و همچنین ارتقاء انهاست.

شوق بن‌رضا، مدیر نمایشگاه World of Coffee 2024، گفت: ما مشتاقانه منتظر راه‌اندازی رویدادهای مختلف، و مسابقات در حاشیه نمایشگاه دنیای قهوه هستیم. این رویدادها فرصتی را برای ما فراهم می کند تا روندها و رویکردهای اخیر و همچنین نوآوری باریستاها را بررسی کنیم که می تواند آینده این صنعت را هم در منطقه و هم در سطح جهانی بازتعریف کند. به نظر ما مشارکت فعال متخصصان، کارشناسان و شرکت‌های بین‌المللی از سراسر جهان و هم‌گرایی فرهنگ‌های متنوع در طول برگزاری نمایشگاه نقش اساسی در توسعه این صنعت خواهد داشت. علاوه بر این، امارات متحده عربی میزبان شرکت های زنجیره تامین قهوه‌ است و دبی در این زمینه هم پیشرو در سطح منطقه میباشد.

 

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

 

همچنین شما میتوانید برای خواندن مقالات بیشتر و خرید مواد اولیه و ملزومات کافه و رستوران به فروشگاه اینترنتی زنو مراجعه نموده و سفارش خود را در سرتاسر ایران تحویل بگیرید.