بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

سیروپ پشن فروت توسکی 1 لیتر

4.0

(4)

دسته بندی: سیروپ
زیر دسته بندی محصول: سیروپ نوشیدنی سرد
حداقل سفارش: 1

قیمت:

9,000,000

تومان

قیمت قبل تخفیف:

650,000

تومان

قیمت بعد تخفیف:

9,000,000

تومان

تومان

رنگها

سایز ها

محصولات مشابه

فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال به بخش راهنمای خرید مراجعه شود هزینه ارسال نا مشخص
درباره محصول

سیروپ پشن فروت توسچی (Toschi) (1 لیتر) :
سیروپ پشن فروت توسچی (Toschi) دارای طعمی عالی و به یادماندنی می باشد که تجربه به متفاوت را رقم می زند. این سیروپ با کیفیت یکی از مهمترین و پرکاربردترین تولیدات این کمپانی در تهیه نوشیدنی های سرد است. میوه گرمسیری، یک میوه شور تقریباً به اندازه تخم مرغ با پوسته شکننده بنفش یا زرد است که دانه های ترد و بافت نرم و آبدار است که طعم قوی و معطر دارد.

سیروپ پشن فروت توسچی دارای طعم و رنگ عالی و غلظت قابل قبول بوده و در ترکیب نوشیدنی ها، انواع دسر، بستنی و… استفاده می شود. به طور کلی با استفاده از سیروپ پشن فروت می توان نوشیدنی های متنوعی تهیه کرد.

سایر توضیحات :
پشن فروت که میوه ای شور است در کشورهای : پاراگوئه و شمال آرژانتین، بومی برزیل است، این میوه گونه ای انگور است، همچنین در آفریقای جنوبی به عنوان “گرانادیل بنفش” نیز شناخته می شود. از دانه ها و تفاله میوه پشن فروت در سالادها و پودینگ ها مانند : چیز کیک و پاولوا ( پاولووا “یک دسر مبتنی بر مرنگ” مرنگ نوعی دسر یا آبنبات است) است که به نام بالینای روسی نامگذاری شده است.

پوسته ای ترد و داخل آن نرم و سبک است که روی آن میوه و خامه زده و استفاده می شود. پشن فروت در نوشیدنی ها، ژله ها و موس ها نیز خوشمزه است.برای طعم مناطق استوایی، عطر و بوی میوه ای و طعم شیرین و ترش شربت پشن فروت توسچی را به نوشیدنی های ترکیبی، نوشابه های گازدار، میوه ها و اسموتی ها اضافه کنید. شربت پشن فروت توسچی با طعم ترش و شیرین به ویژه با سایر طعم های مانند انبه تقویت می شود.

با خرید این محصول توسچی (Toschi) که بسیار باکیفیت و خوش طعم است می توانید طعمی بی نظیر را تجربه کنید.

افزودن نظر