بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

قهوه ترکیبی 60% عربیکا 40% ربوستا مونت (امبر)

4.0

(4)

دسته بندی: دان قهوه
حداقل سفارش: 1

قیمت:

9,000,000

تومان

قیمت قبل تخفیف:

650,000

تومان

قیمت بعد تخفیف:

9,000,000

تومان

تومان

رنگها

سایز ها

محصولات مشابه

فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال به بخش راهنمای خرید مراجعه شود هزینه ارسال نا مشخص
درباره محصول

امبر در فنجان تو

قهوه ترکیبی عربیکا امبر مونت، از ترکیبی استفاده کرده که عاشقان سبک اسپرسوی جنوب ایتالیا را مجذوب خود کند. میزان تلخی مورد انتظار قهوه‌دوست‌ها در این ترکیب از محصول ترکیبی عربیکا-ربوستا بالاتر بوده تا بتواند طیف مخاطبان علاقه‌مند به سبک اسپرسوی جنوب ایتالیا را مجذوب خود کند. سهم اصلی قهوه‌ها در این ترکیب از آسیای شرقی است.

 

قهوه ترکیبی عربیکا (امبر)

ترکیب قهوه‌های مختلف با یکدیگر و خلق یک طعم جدید از جذابیت‌های دنیای قهوه است. عاشقان قهوه با ماجراجویی در این دنیا و ترکیب قهوه‌های مختلف به دنبال ایجاد عطر و طعم منحصربه‌فرد در یک فنجان قهوه هستند. و با کمی آزمون و خطا توانسته‌اند لذت نوشیدن قهوه را چندین برابر کنند. از طرفی دلیل دیگری که برای ترکیب قهوه می‌توان ذکر کرد، ایجاد عطر و طعمی بهتر از قهوه‌های تک خاستگاه است. ترکیب‌های قهوه از تعادل و پیچیدگی‌های بیشتری برخوردار هستند.

قهوه عربیکا مشهور است که عطر و طعمی دلنشین دارد اما گیرایی آن کمتر است. از سوی دیگر قهوه ربوستا دارای طعمی تلخ بوده اما گیرایی بیشتری دارد. حالا تصور کنید با ترکیب این دو به قهوه‌ای برسیم که هم عطر و طعم دلنشینی داشته باشد و هم از گیرایی مناسبی برخوردار باشد. اینجاست که ترکیب قهوه اهمیت خود را به رخ می‌کشد. با نسبت‌های متفاوت ترکیب حتی می‌توان هر بار به عطر و طعمی منحصر به فرد رسید و به این ترتیب لذتی چندباره و چندین برابر را از نوشیدن قهوه تجربه کرد.

نکته جالب توجه در مورد این محصول این است که یک باریستای حرفه‌ای با تغییر نسبت عصاره‌گیری می‌تواند اسپرسوهای متفاوتی را از این ترکیب استخراج کند.

میزان کافئین:
زیاد
خاستگاه:
ترکیبی
حجم:
250 گرم و 1 کیلوگرم
ترکیب قهوه:
60% عربیکا 40% ربوستا
نوع رست:
مدیوم به دارک رست
طعم یاد:
شکلات تلخ
روش دم آوری:
مناسب اسپرسو
خاستگاه:
افزودن نظر