بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

قهوه اتیوپی هامبلا مونت 250 گرمی

4.0

(4)

دسته بندی: دان قهوه
حداقل سفارش: 1

قیمت:

9,000,000

تومان

قیمت قبل تخفیف:

650,000

تومان

قیمت بعد تخفیف:

9,000,000

تومان

تومان

رنگها

سایز ها

محصولات مشابه

فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال به بخش راهنمای خرید مراجعه شود هزینه ارسال نا مشخص
درباره محصول

اتیوپی سومین تولیدکننده بزرگ قهوه در آفریقا است. حدود 700 هزار تولید کننده خرد قهوه در اتیوپی وجود دارد که 54 درصد آنها در مناطق نیمه جنگلی هستند و قهوه بخشی از سنت های فرهنگی بومی آنها برای بیش از 10 نسل بوده است.

اکثر تولیدکنندگان در اتیوپی مالکان خرد هستند و اکثریت به کشت قهوه با استفاده از روش های سنتی ادامه می دهند. در نتیجه، بیشتر قهوه بدون استفاده از کود شیمیایی یا آفت کش رشد می کند. قهوه تقریباً به طور کامل با استفاده از سیستم های دستی کشت، برداشت و خشک می شود.

این قهوه از METAD Agricultural Development PLC (METAD)، یک تجارت خانوادگی متعلق به نسل سوم با سابقه ای غنی تهیه می شود که پس از جنگ جهانی دوم آغاز شد، زمانی که امپراتور اتیوپی به مولومبت امیرو، اولین زن خلبان آفریقایی و مادرسالار خانواده، زمینی در مناطق گوجی و سیداما که به املاک قهوه هامبلا تبدیل شده است هدیه کرد. METAD جامعه محلی را با فرصت‌های شغلی از جمله نیروی کار بیش از هفتاد درصد زنان، فرصت‌های آموزشی از جمله حمایت مالی برای یک مدرسه ابتدایی با بیش از چهارصد دانش‌آموز، و مراقبت‌های بهداشتی برای کارکنان، تقویت کرده است، همچنین کمک های فنی ارائه می دهد و تجهیزات کشاورزی مدرن را با سایر کشاورزان محلی به اشتراک می گذارد. METAD همچنین دارای اولین و تنها آزمایشگاه خصوصی کنترل کیفیت قهوه دارای گواهینامه SCAA در قاره آفریقا است که برای آموزش متخصصان داخلی و بین المللی قهوه استفاده می شود.

 

مشخصات دانه قهوه اتیوپی هامبلا ( تخصصی )

طعم یادها: مربای توت فرنگی - گلی - بهارنارنج - آلو - توت سفید

خاستگاه: اتیوپی

منطقه: گوجی، اورومیا

زراعتگاه: هامبلا

زیرگونه: هیرلوم

ارتفاع کشت: 1900-2100 متر از سطح دریا

فراوری: خشک

 

میزان کافئین:
متوسط
خاستگاه:
اتیوپی
حجم:
250 گرم
ترکیب قهوه:
100% عربیکا
نوع رست:
-
طعم یاد:
مربای توت فرنگی گلی، بهار نارنج، آلو، توت سفید
روش دم آوری:
قهوه دمی
خاستگاه:
افزودن نظر