بازگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی زنو
پشتیبانی : 021-22229926
نتیجه‌ای یافت نشد

قهوه برزیل سرادو سونهو مونت 250 گرمی

4.0

(4)

دسته بندی: دان قهوه
حداقل سفارش: 1

قیمت:

9,000,000

تومان

قیمت قبل تخفیف:

650,000

تومان

قیمت بعد تخفیف:

9,000,000

تومان

تومان

رنگها

سایز ها

محصولات مشابه

فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال به بخش راهنمای خرید مراجعه شود هزینه ارسال نا مشخص
درباره محصول

سرادو در فنجان تو

در فنجان قهوه سرادو سونهو، تعادلی برقرار است که تقریبا هیچ ذائقه‌ای را ناامید نمی‌کند. این قهوه با اسیدیته متوسط و طعم یاد بادام، کارامل و مالت جو، کاراکتر طعمی شکلاتی را هم به همراه دارد. پیشنهاد می‌کنیم انواع نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو را با این قهوه امتحان کنید تا کیفیت بی‌نظیر یک قهوه برزیلی را بچشید. بافت مخملی اسپرسوی سرادو همان چیزی است که به همراه تن واری بالا، این محصول را برای عاشقان قهوه بزریل مطلوب و خواستنی می‌کند.

 

برزیل، بزرگ‌ترین تولیدکننده قهوه جهان

وقتی کلمه قهوه را می‌شنویم، احتمالا اولین جایی که به ذهن می‌آید برزیل است. یا حتی وقتی می‌خواهیم از قهوه باکیفیت مثالی بزنیم، نام قهوه برزیل را می‌آوریم. اما برزیل چه کار کرده که نامش با قهوه گره خورده است؟

قبل از اینکه به سراغ مشخصات قهوه برزیل برویم، باید بگوییم که موفقیت برزیل بیشتر به خاطر تولید انبوه قهوه است. تولید انبوه این کشور را تبدیل به بزرگ‌ترین تولید‌کننده قهوه در جهان کرده که چیزی حدود ۴۰ درصد قهوه دنیا را تولید می‌کند. دلیل دیگر شهرت بزریل این است که انواع دانه مرغوب قهوه دنیا را می‌توانید در این سرزمین پیدا کنید. با این تفاسیر بیهوده نیست که نام برزیل همیشه در کنار قهوه قرار می‌گیرد. جالب است بدانید برزیل بزرگ‌ترین مصرف‌کننده قهوه در جهان نیز محسوب می‌شود.

دانه قهوه اولین بار در قرن هجدهم وارد برزیل شد و رکورد بزرگ‌ترین تولید‌کننده قهوه در جهان از سال ۱۸۴۰ به این کشور اختصاص پیدا کرده است. تولید قهوه در برزیل در دهه ۱۹۲۰ به اوج رسید؛ تا آنجا که در آن سال‌ها صد درصد یا به عبارتی همه بار تولید قهوه جهان روی دوش برزیلی‌ها بود. اما از سال ۱۹۵۰ به دلیل افزایش تولید قهوه در کشورهای دیگر رفته رفته این درصد کاهش یافته است.

برای توضیح ویژگی‌های قهوه برزیل باید از اینجا شروع کنیم که برزیل به نوع قهوه خاصی مشهور نیست. برزیل انواع و اقسام قهوه‌ را با درجه‌ و طبقه‌بندی‌های متنوع تولید می‌کند که براساس اندازه دانه، رنگ، طعم و درجه کیفیت تقسیم‌بندی می‌شوند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که قهوه برزیل توانسته جایگاه خود را در دنیا به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی قهوه‌ حفظ کند، همین تنوع زیاد است. در سراسر بزریل، مناطقی با ویژگی‌هایی گاه کاملا متفاوت مستعد کشت قهوه هستند. شهرهای مختلف با آب و هوا و اقلیم متفاوتی که دارند، قهوه‌های متفاوتی را تولید و روانه بازار می‌کنند که این خود به پوشش‌دهی تمامی سلایق کمک می‌کند.

به همین خاطر طعم‌های مختلفی از قهوه برزیل در بازار وجود دارد. بارزترین طعم‌هایی که از قهوه برزیل می‌شناسیم، طعم‌های شیرین، شکلاتی، ادویه‌ای و طعم‌های مختلف دیگر است.

 

قهوه سرادو سونهو

منطقه سرادو یکی از مناطق مطرح کشت قهوه مرغوب در برزیل است که بسیاری از برشته‌کاران حرفه‌ای قهوه در جهان برای ترکیبات اسپرسو خود از قهوه این منطقه استفاده می‌کنند. این منطقه منشأ تولید قهوه‌ باکیفیت و شناخته‌شده در سطح جهان است و در سال ۲۰۰۵ به‌عنوان اولین ناحیه‌ی جغرافیایی محافظت شده در برزیل برای کشت قهوه معرفی شد. نکته‌ی جالب توجه این منطقه، علاقه‌مندی کشاورزان به ارتقاء سطح دانش خود و کارآفرینی در بخش‌های مختلف تولید قهوه است.
تابستان‌های گرم و مرطوب جهت رشد درخت قهوه و زمستان‌های دل‌پذیر و خشک که شرایط را جهت فرآوری تسهیل می‌کند، از جمله شاخصه‌های مهم این منطقه است. با وجود فرآوری عسلی قهوه سرادو سونهو که با کاراکترهای طعمی شکلاتی و آجیلی به همراه تن واری بالا همراه است، این قهوه را می‌توان گزینه‌ای بسیار مناسب برای اسپرسو و نوشیدنی‌های بر پایه‌ی آن معرفی کرد.

میزان کافئین:
متوسط
خاستگاه:
برزیل
حجم:
250 گرمی
ترکیب قهوه:
100% عربیکا
نوع رست:
-
طعم یاد:
تمر هندی، گردو، یادام، لیمو امانی
روش دم آوری:
قهوه دمی
خاستگاه:
افزودن نظر